زبان فارسی وامدار فردوسی است -  شنبه 27 اردیبهشت 1399 ساعت 9:53
اخبار شنبه 16 شهریور 1398 ساعت 10:48

آرامگاه فردوسي ميزبان دانشجويان گروه ايرانشناسي دانشگاه مونيخ آلمان

مدير پايگاه ميراث فرهنگي توس از ميزباني مجموعه فرهنگي تاريخي آرامگاه فردوسي از دانشجويان ايرانشناسي دانشگاه مونيخ آلمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی احسان زهره وندي با بیان این مطلب افزود:  مجموعه فرهنگي تاريخي آرامگاه فردوسي امروز ميزبان ميزبان دانشجويان گروه ايران شناسي دانشگاه مونيخ آلمان بود.
وي ادامه داد: در اين بازديد مراسم شاهنامه خواني و نقالي در آرامگاه حكيم توس براي ميهمانان برگزار شد كه بسيار مورد توجه آن ها قرار گرفت.
این گردشگران از ۲۷ مهر وارد مشهد شده و به مدت یک هفته در استان حضور دارند،  این تور گردشگری دانشجویان اروپایی از جاذبه های گردشگری و آثار تاریخی شهرستان های استان از جمله مشهد، حرم مطهر، موزه های استانقدس، ارامگاه نادر، آرامگاه فردوسی و شهرتاریخی توس، نیشابور،  تربت جام، تایباد، تربت حیدریه و گناباد بازدید خواهند داشت.
 این تور با هماهنگی نمایندگی وزارت امور خارجه در شمال شرق  برگزار می شود و ششم ابان این گردشگران مشهد را به مقصد آلمان ترک می کنند.


منبع:   تعداد بازدید : 807 نوشته شده توسط: کاربر سایت فردوسی

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

پیوندها
تمامی حقوق این پورتال متعلق است به اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی مجری پورتال : شرکت داده پردازی پویان ابتکار شرق